sk | en | pl

Info & Zľavy

IMG 2970

FIRST MOMENT 2018

FIRST MOMENT PRE VŠETKY TERMÍNY V SEZÓNE 2018 UŽ V PREDAJI!

 

Využite našu horúcu ponuku sezóny 2018 v podobe tých najlepších cien pre všetky termíny leteckou dopravou! 

Hľadáte letnú dovolenku už teraz alebo chcete prekvapiť Vašich blízkych na Vianoce skvelým darčekom? Skorým nákupom u nás spravíte radosť sebe, ale aj rodine či priateľom. 

Kompletnú ponuku nájdete na našej stránke a pre viac informácii nám pošlite e-mail alebo jednoducho zavolajte.

 

Predĺženie otváracích hodín

Milí dovolenkári! Nestihli Ste nás navštíviť do 17:00? Ponáhľali Ste sa z práce a len tak tak Ste nás zastihli? teraz už nemusíte. Predlžujeme pre Vás otváracie hodiny do 18:00. Po novom sme tu pre Vás každý pracovný deň od 09:00 do 18:00 a počas víkendov stále na objednanie. Tešíme sa na Vás. Ďakujeme

Dovolenková Veľká Noc v CK ALBANIA TRAVEL

Aj my Vás na Veľkú Noc okúpeme, ale v mori. Cestovanie s nami je vždy plné výhod a počas sviatkov máme pre Vás opäť ďalšie. Zakúpte si zájazd do 30.4.2017 a deti do 15 rokov s Vami cestujú len za cenu letenky. Prvým 20 z Vás pribalíme aj tentokrát darček a to v podobe fakultatívneho výletu so skvelým tradičným obedom úplne ZADARMO.

Prajeme Vám príjemne prežitie Veľkonočných sviatkov!

 

K dovolenke v Albánsku vstup do Aqua City Poprad ako darček

Neviete sa dočkať letnej dovolenky? Túžite si už teraz zaplávať a relaxovať v teple? Nečakajte a kúpte si zájazd do Albánska už teraz a získajte celodenný vstup do AQUA CITY POPRAD úplne zadarmo.

Len pre prvých 50 z Vás máme pripravený tento darček, ktorý Vám ulahodí na tele aj duši v najlepšom aqua parku na Slovensku Aqua City Poprad.

 

50, 49, 48,... darčeky sa míňajú :)

 

www.albaniatravel.sk

 

NOVINKA LETECKY Z POPRADU NA 14 NOCÍ/15 DNÍ

Radi by ste strávili 15 dní pri mori? 

Jedine s CK ALBANIA TRAVEL máte možnosť kombinácie letovísk DURRES (7 nocí) a DHERMI (7 nocí) alebo využiť pobyt v jednej z destinácií (14/15 dní).

 

POČET MIEST JE OBMEDZENÝ!!

Pre kalkuláciu ceny nás kontaktujte na info@albaniatravel.sk alebo telefonicky 0904 988 277.

ALBANIA TRAVEL 77,7 CLUB

 Staňte sa členom nášho jedinečného ALBANIA TRAVEL 77,7 CLUB-u a získajte späť peniaze za Vašu dovolenku. Len vďaka Vám napredujeme a preto sme sa rozhodli odmeniť Vás za vernosť. Opýtajte sa na ALBANIA TRAVEL 77,7 CLUB na tel.: 0904 988 277.

ABSOLÚTNA NOVINKA LETECKY Z POPRADU V LETE 2016!!!!

Užite si dovolenku ako ozajstná celebrita!

23.03.2015 - Užite si dovolenku ako ozajstná celebrita! S partnerom, rodinou alebo priateľmi!

 

Poznáte tie chvíle pri mori, keď sedíte v meste na terase v podvečerných hodinách, vychutnávate si drink a v diaľke vidíte ako sa blíži nablýskaná a luxusom nadýchaná limuzína? Určite nejedného z Vás opantá predstava ako sa v nej veziete práve Vy s partnerom/kou na romantickú večeru pri západe slnka alebo si s rodinou takto prehliadate krásy večerného mesta, či smerujete s priateľmi na párty, kde na Vás už čaká červený koberec a nezabudnuteľná zábava.

V každom z nás sa skrýva túžba po luxuse a my Vám prinášame chvíle, kedy sa aj za Vami budú celebrity obzerať!

 

Aby sa aj obyčajný okamih stal zážitkom na celý život.

 

Viac na info@albaniatravel.sk a tel.: 0904 988 277

Zľava 10 € pre každú osobu

Hľadáte first moment dovolenku, ktorá Vás veľa nestojí? Albania Travel Vám ponúka zľavu 10 € pre každú osobu (na letnú sezónu 2015), pri zakúpení dovolenky do 28.2.2015. 

Neváhajte a vyberte si z našich termínov už dnes...

Staň sa členom ALBANIA TRAVEL!

06.03.2015 - Staň sa členom ALBANIA TRAVEL! Príležitosť ktorá je určená možno práve pre Teba!

 

Naša cestovná kancelária ponúka prácu pri mori od 01.06. - 16.09.2015 v skvelom tíme a zároveň možnosť spoznať a zažiť Albánsko z "našej perspektívy". Ak si komunikatívny, zodpovedný, kreatívny, rád pracuješ s ľuďmi, ovládaš aktívne anglický jazyk a máš vodičský preukaz typu B, tak Ťa radi privítame na pohovore u nás v kancelárii alebo nám jednoducho pošli e-mail či zavolaj.

 

 Daj nám o sebe vedieť, buď pre nás prínosom a my Ti garantujeme spokojnosť, množstvo skúseností a zážitkov!

 

Viac na info@albaniatravel.sk alebo na tel.:0904 988 277.