sk | en | pl
← Naspäť

Hotel Orange***

Dhermi - Albánsko

11 termínov
Strava: raňajky Doprava: Letecky Poprad

Letecky

Popis:

novopostavený hotel Orange*** sa nachádza 100m od kamienkovo piesočnatej pláže Drymades na pobreží iónskeho mora. Hotel disponuje moderne zariadenými dvojlôžkovými izbami s prístelkou a štvorlôžkovými izbami prevažne s výhľadom na more. Vhodný je pre všetky vekové kategórie ako aj rodiny s deťmi.

Poloha:

100m od kamenisto piesočnatej pláže, približne 200 km od medzinárodného letiska Matky Terezy v Tirane a 70 km od mesta Saranda. 

Hotel:

súčasťou hotela je recepcia, zmenáreň, reštaurácia, ležadlá a slnečníky na pláž v cene zájazdu, wifi pripojenie v spoločných priestoroch zadarmo. V okolí sa nachádza obchod s potravinami, reštaurácie, fast foody a iné. V okolí hotela sú obmedzené možnosti nakupovania, nakoľko Dhermi je malá dedinka na pobreží iónskeho mora.

Izby:

novozariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a novozariadené štvorlôžkové izby pozostávajúce z dvoch oddelených miestností. Hotelové izby majú samostatnú kúpeľňu s wc, chladničku, klimatizáciu, TV, balkón. Izby sú s priamym alebo bočným výhľadom, bez výhľadu na more. 

Pláž:

kamenisto piesočnatá pláž bez pozvolného vstupu do mora. Slnečníky a ležadlá na pláži sú zdarma, ponuka vodných športov je za poplatok.

Stravovanie:

kontinentálne raňajky

Doprava:

letecky z Popradu

Fakultatívne výlety:

BUTRINT - KSAMIL - SARANDA - MODRÉ OKO: návšteva historického mestečka Butrint s pozostatkami z byzantskych čias, ktoré je zapísané v národnom dedičstve UNESCO. Obed v letovisku Ksamil ktoré je tiež navývané albánskym Bora Bora vďaka bielym pieskovým plážam. Možnosť kúpania sa. Voľný program v letovisku Saranda, možnosť nákupu suvenírov a podobne. Presun k prírodnému prameňu modré oko.

 

CENA zahŕňa: 7 x ubytovanie, letenka, letiskové a palivové príplatky, zvolená strava(raňajky, polpenzia alebo plná penzia), lehátka a slnečníky na pláži, klimatizácia, WiFi, služby delegáta, pobytová taxa.

Dieťa do 2 rokov: 0€

Príplatok za neobsadené lôžko: 150€

Príplatok za neobsadené lôžko druhou dospelou osobou(ak cestuje jedna dospelá osoba s dieťaťom/deťmi): 150€

 

Pri platbe 100% ceny zájazdu zľava 2%

(pri zakúpení zájazdu minimálne 30 dní pred nástupom na termín dovolenky)

 

CENA JE KONEČNÁ (okrem cestovného poistenia) pre každý vybratý termín!!! (bez skrytých poplatkov).

 

Pre výpočet ceny použite formulár termíny+objendávka