sk | en | pl
← Naspäť

Hotel Elesio***

Durres - Albánsko

11 termínov
Strava: Raňajky, polpenzia, plná penzia Doprava: Letecky z Popradu

Letecky

Popis:

Novopostavený hotel ELESIO*** sa nachádza priamo na piesočnatej pláži pobrežia Jadranu na okraji mesta Durres. Hotel je postavený priamo v borovicovom háji spolu s dvoma reštauráciami, denným a večerným barom.  Vhodný je pre všetky vekové kategórie ako aj rodiny s deťmi. Hotel disponuje výťahom, bazénom a bezbariérovým prístupom. Horúca novinka s vysokou kvalitou.

Poloha:

priamo na piesočnatej dlhej pláži, približne 45 km od medzinárodného letiska Matky Terezy v Tirane a 15 km od centra mesta Durrës. Do centra sa dostanete pohodlne našim 8+1 autom, ktoré tam jazdí pravidelne každý deň priamo spred recepcie hotela. 

Areál:

súčasťou areálu je recepcia, výťah, zmenáreň, 2 x reštaurácia, denný(plážový)/večerný bar, ležadlá a slnečníky na pláži v cene zájazdu, wifi pripojenie v spoločných priestoroch a na izbách zadarmo. Veľmi pekný a moderný hotel s rodinnou atmosférou a skvelou kuchyňou.  V okolí sa nachádzajú obchody s potravinami, suvenírmi, pekáreň, reštaurácie, fast foody a iné.

Ubytovanie:

novozariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a dvojizbové apartmány. Každá izba má samostatnú kúpeľňu s wc, chladničku, klimatizáciu, TV, telefón, balkón, odomykanie kartou. Izby sú s priamym alebo bočným výhľadom alebo bez výhľadu na more. Vysoká kvalita ubytovania je zaručená.

Pláž:

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá na pláži sú zdarma, ponuka vodných športov je za poplatok.

Stravovanie:

continenálne raňajky, polpenzia(raňajky+večere) formou výberu z bohatého menu za príplatok, plná penzia(raňajky, obedy, večere) za príplatok. 

Doprava:

letecky z Popradu

Fakultatívne výlety:

KRUJË – TIRANA – DAJTI:  návšteva historického mesta Krujë s prehliadkou etnografického a národného múzea. Prechádzka malebnou uličkou tradičného bazáru s možnosťou nákupu tradičných ručne vyrobených produktov. Obed v miestnej albánskej reštaurácii s bohatým menu a nápojmi. Za obedom prehliadka hlavného mesta Tirana. Na záver jazda lanovkou na horu Dajti s krásnym výhľadom na hlavné mesto a široké okolie.

BERAT: návšteva mesta tisícich okien zapísaného v zozname UNESCO s prehliadkou najzachovalejšej pevnosti v Albánsku a s krásnymi výhľadmi do širokého okolia s prehliadkou Onufriho múzea. Tradičný albánsky obed, voľný program v centre mesta Berat, návšteva kantíny ČOBO.

KANTINA SKANDERBEG: prehliadka výrobne miestnych alkoholických nápojov a známeho albánskeho koňaku Skanderbeu.

podrobnosti o fakultatívnych výletoch nájdete tu: http://albaniatravel.sk/sk/vylety/

Odvozy:

DURRËS: odvoz do centra mesta kde sa ocitnete v rušnom prostredí plnom turistov, obchodov, reštaurácií a množstva iného. Navštíviť môžete rímsky amfiteáter či miestnu mešitu. Bez sprievodcu a s voľným programom.
TRH KAVAJË: odvoz do centra mesta Kavajë s voľným programom na miestnom krytom trhovisku.
PLÁŽ GJENERALIT: odvoz v ranných hodinách na pláž Gjeneralit a návrat v podvečer. Pláž odrezaná od okolitého sveta s korálom v mori. V areáli sa nachádzajú dve reštaurácie, plážový bar, lehátka a slnečníky za poplatok.

 

CENA zahŕňa: 7 x ubytovanie, letenka, letiskové a palivové príplatky, zvolená strava(raňajky, polpenzia alebo plná penzia), lehátka a slnečníky na pláži a pri bazénoch, klimatizácia, WiFi, služby delegáta, pobytová taxa.

Dieťa do 2 rokov: 0€

Príplatok za neobsadené lôžko: 150€

Príplatok za neobsadené lôžko druhou dospelou osobou(ak cestuje jedna dospelá osoba s dieťaťom/deťmi): 150€

 

Pri platbe 100% ceny zájazdu zľava 2%

(pri zakúpení zájazdu minimálne 30 dní pred nástupom na termín dovolenky)

 

CENA JE KONEČNÁ (okrem cestovného poistenia) pre každý vybratý termín!!! (bez skrytých poplatkov).

 

Pre výpočet ceny použite formulár termíny+objendávka