sk | en | pl
← Naspäť

Royal Park***

Durres - Albánsko

11 termínov
Strava: raňajky Doprava: letecky z Popradu

Letecky

Popis:

modrený hotel Royal Park*** sa nachádza 40m od piesočnatej pláže pobrežia Jadranu na okraji mesta Durres. Hotel je postavený v tichej lokalite a disponuje moderne zariadenými dvojlôžkovými izbami, trojlôžkovými izbami s prísteľkou a apartmánmi. Vhodný je pre všetky vekové kategórie ako aj rodiny s deťmi.

Poloha:

40m od piesočnatej dlhej pláže, približne 45 km od medzinárodného letiska Matky Terezy v Tirane a 17 km od centra mesta Durrës. Do centra sa dostanete pohodlne našim 8+1 autom, ktoré tam jazdí pravidelne každý deň priamo spred recepcie komplexu. 

Hotel:

súčasťou hotela je recepcia, výťah, zmenáreň, reštaurácia, denný/večerný bar, ležadlá a slnečníky na pláži v cene zájazdu, wifi pripojenie v spoločných priestoroch zadarmo. Večer sa v areáli komplexu konajú hudobné programy s tradičnou, ale aj modernou albánskou hudbou.  V okolí sa nachádza niekoľko reštaurácií a market, avšak lokalita nedisponuje rozmanitým občianskym vybavením. Skôr je to tichá lokalita vhodná na oddych pri mori.

Apartmány:

disponujú obývacou miestnosťou s oddelenými spálňami. Spálne sú dvojlôžkové. Každý apartmán je vybavený chladničkou, klimatizáciou, samostatnou kúpeľňou s wc, TV. Apartmány sú priamym alebo bočným výhľadom, bez výhľadu na more a bez balkónov. 

Izby:

novozariadené dvojlôžkové izby alebo dvojlôžkové s poschodovou posteľou. Každá izba má samostatnú kúpeľňu s wc, chladničku, klimatizáciu, TV. Izby sú s priamym alebo bočným výhľadom, bez výhľadu na more. Balkón majú len dvojlôžkové izby.

Pláž:

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá na pláži sú zdarma, ponuka vodných športov je za poplatok.

Stravovanie:

raňajky formou bufetových stolov. Klienti CK ALBANIA TRAVEL,s.r.o. ktorí sú členmi ALBANIA TRAVEL 77,7 club-u majú na všetky jedlá v hotelovej reštaurácii zľavu 10%.

Doprava:

letecky z Popradu

Fakultatívne výlety:

KRUJË – TIRANA – DAJTI:  návšteva historického mesta Krujë s prehliadkou etnografického a národného múzea. Prechádzka malebnou uličkou tradičného bazáru s možnosťou nákupu tradičných ručne vyrobených produktov. Obed v miestnej albánskej reštaurácii s bohatým menu a nápojmi. Za obedom prehliadka hlavného mesta Tirana. Na záver jazda lanovkou na horu Dajti s krásnym výhľadom na hlavné mesto a široké okolie.

BERAT: návšteva mesta tisícich okien zapísaného v zozname UNESCO s prehliadkou najzachovalejšej pevnosti v Albánsku a s krásnymi výhľadmi do širokého okolia s prehliadkou Onufriho múzea. Tradičný albánsky obed, voľný program v centre mesta Berat, návšteva kantíny ČOBO.

KANTINA SKANDERBEG: prehliadka výrobne miestnych alkoholických nápojov a známeho albánskeho koňaku Skanderbeu.

podrobnosti o fakultatívnych výletoch nájdete tu: http://albaniatravel.sk/sk/vylety/

Odvozy:

DURRËS: odvoz do centra mesta kde sa ocitnete v rušnom prostredí plnom turistov, obchodov, reštaurácií a množstva iného. Navštíviť môžete rímsky amfiteáter či miestnu mešitu. Bez sprievodcu a s voľným programom.
TRH KAVAJË: odvoz do centra mesta Kavajë s voľným programom na miestnom krytom trhovisku.
PLÁŽ GJENERALIT: odvoz v ranných hodinách na pláž Gjeneralit a návrat v podvečer. Pláž odrezaná od okolitého sveta s korálom v mori. V areáli sa nachádzajú dve reštaurácie, plážový bar, lehátka a slnečníky za poplatok.

 

CENA zahŕňa: 7 x ubytovanie, letenka, letiskové a palivové príplatky, zvolená strava(raňajky, polpenzia alebo plná penzia), lehátka a slnečníky na pláži, klimatizácia, WiFi, služby delegáta, pobytová taxa.

Dieťa do 2 rokov: 0€

Príplatok za neobsadené lôžko: 150€

Príplatok za neobsadené lôžko druhou dospelou osobou(ak cestuje jedna dospelá osoba s dieťaťom/deťmi): 150€

 

Pri platbe 100% ceny zájazdu zľava 2%

(pri zakúpení zájazdu minimálne 30 dní pred nástupom na termín dovolenky)

 

CENA JE KONEČNÁ (okrem cestovného poistenia) pre každý vybratý termín!!! (bez skrytých poplatkov).

 

Pre výpočet ceny použite formulár termíny+objendávka