sk | en | pl
← Naspäť

FAFA Grand Blue**** NOVINKA

Durres - Albánsko

10 termínov
Strava: All inclusive Doprava: letecky

Letecky

Popis:

luxusny hotelový komplex FAFA Grand**** tesne pred dokončením sa nachádza priamo na širokej piesočnatej pláži pobreží Jadranského mora. Hotel disponuje moderne zariadenými dvojlôžkovými izbami s prístelkou a štvorlôžkovými izbami prevažne s výhľadom na more. Vhodný je pre všetky vekové kategórie ako aj rodiny s deťmi.

Poloha:

priamo na širokej piesočnatej pláži a 45km od medzinárodného letiska Matky Terezy v Tirane a 15km od mesta Durres. Do centra sa dostanete pohodlne našim 8+1 autom, ktoré tam jazdí pravidelne každý deň priamo spred recepcie komplexu. 

Hotel:

súčasťou hotela je recepcia, zmenáreň, reštaurácia, lobby bar, bazén, ležadlá a slnečníky na pláž v cene zájazdu, wifi pripojenie v spoločných priestoroch zadarmo. ečer sa v areáli komplexu konajú hudobné programy s tradičnou, ale aj modernou albánskou hudbou.  V okolí sa nachádzajú obchody s potravinami, suvenírmi, pekáreň, reštaurácie, fast foody a iné. Pred hotelom je vybudovaná nová promenáda vhodná na večerné prechádzky.

Izby:

novozariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a novozariadené apartmány pozostávajúce z dvoch oddelených miestností. Hotelové izby majú samostatnú kúpeľňu s wc, chladničku, klimatizáciu, TV, sušič vlasov, wifi, balkón. Izby sú s priamym alebo bočným výhľadom alebo bez výhľadu na more. 

Pláž:

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá na pláži sú zdarma, ponuka vodných športov je za poplatok.

Stravovanie:

All inclusive (raňajky formou bufetu, dopoludňajší snack, obedy formou bufetu, popoludňajší snack, večere formou bufetu).

Doprava:

letecky z Popradu

Fakultatívne výlety:

KRUJË – TIRANA – DAJTI:  návšteva historického mesta Krujë s prehliadkou etnografického a národného múzea. Prechádzka malebnou uličkou tradičného bazáru s možnosťou nákupu tradičných ručne vyrobených produktov. Obed v miestnej albánskej reštaurácii s bohatým menu a nápojmi. Za obedom prehliadka hlavného mesta Tirana. Na záver jazda lanovkou na horu Dajti s krásnym výhľadom na hlavné mesto a široké okolie.

BERAT: návšteva mesta tisícich okien zapísaného v zozname UNESCO s prehliadkou najzachovalejšej pevnosti v Albánsku a s krásnymi výhľadmi do širokého okolia s prehliadkou Onufriho múzea. Tradičný albánsky obed, voľný program v centre mesta Berat, návšteva kantíny ČOBO.

KANTINA SKANDERBEG: prehliadka výrobne miestnych alkoholických nápojov a známeho albánskeho koňaku Skanderbeu.

podrobnosti o fakultatívnych výletoch nájdete tu: http://albaniatravel.sk/sk/vylety/

 

CENA zahŕňa: 7 x ubytovanie, letenka, letiskové a palivové príplatky, zvolená strava(raňajky, polpenzia alebo plná penzia), lehátka a slnečníky na pláži, klimatizácia, WiFi, služby delegáta, pobytová taxa.

 

Dieťa do 6 rokov na prvej prístelke: 289€ 

Dieťa do 6 rokov na druhej prístelke: 289€

Dieťa do 6 rokov na ďalšej prístelke: 289€

Dieťa od 6 do 12 rokov na prvej prístelke: 369€

Dieťa od 6 do 12 rokov na prvej prístelke: 369€

Dieťa od 6 do 12 rokov na prvej prístelke: 369€

Dieťa od 12 do 15 rokov na prvej prístelke: 449€

Dieťa od 12 do 15 rokov na druhej prístelke: 449€

Dieťa od 12 do 15 rokov na ďalšej prístelke: 449€

Dieťa do 2 rokov: 0€

Príplatok za neobsadené lôžko: 150€

Príplatok za neobsadené lôžko druhou dospelou osobou(ak cestuje jedna dospelá osoba s dieťaťom/deťmi): 150€

 

Pri platbe 100% ceny zájazdu zľava 2%

(pri zakúpení zájazdu minimálne 30 dní pred nástupom na termín dovolenky)

 

CENA JE KONEČNÁ (okrem cestovného poistenia) pre každý vybratý termín!!! (bez skrytých poplatkov).

 

Pre výpočet ceny použite formulár termíny+objendávka